UŽIVO BUDUĆNOST MORNAR: Domaćin silovito završio deonicu, ima maksimalnu prednost, ali daleko je ovo od gotovog!

03.05.2021. 18:21h
*

Mornar je veliki dužnost Budućnosti

28:31 u Morači.

Odličan napad Mornara u prvoj četvrtini i za sada nezaustavljivi pik en rol. To je posebno predstavljalo problem Budućnosti, tako da su gosti čak tri puta imali prilike za "dva plus jedan". Barani su u prvih šest minuta imali samo jedan promašaj za dva, toliko je bila ubojita njihova igra dva na dva.

Stigao je Mornar do +7, 17:24, ali onda je Nikola Ivanović postigao dva bacanja, pa dao trojku, a onda i Danilo Nikolić pogodio oba penala za izjednačenje. U isto vreme, Budućnost...