DANAC ISKOPIRAO ZLATANOVU MAJSTORIJU: Kostićev Ajntraht bez pobede, Lajpcig nije iskoristio kiks Bajerna!

21.11.2020. 19:40h
*

RB Lajpcig propustio je priliku da iskoristi kiks Bajerna i bodovno se izjednači sa šampionom na samom vrhu tabele Bundeslige.

AJNTRAHT - RB LAJPCIG 1:1 (1:0)

Domaćin je prvi došao do prednosti u finišu prvog poluvremena osmog kola Bundeslige nakon loše reakcije gostujuće odbrane, loptu je u mrežu ubacio Marokanac Ajmen Barkok - 1:0.

Odmah na startu drugog poluvremena u glavnoj ulozi bio je reprezentativac Srbije Filip Kostić, koji je posle solo prodara ušao u kazneni prostor i šutirao, ali je golman RB Lajpciga Peter Gulaši uz...