ZVEZDA SE PORAZOM OPROSTILA OD EVROLIGE: Crveno-beli se OSRAMOTILI u Nemačkoj protiv Albe za kraj evropskog nadmetanja! VIDEO

08.04.2021. 19:36h
*

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u gostima od Albe sa 58:81 (22:24, 8:25, 16:17, 12:15), u poslednjem 34. kolu Evrolige.

Zvezda je ovosezonsko učešće u Evroligi završila na pretposlednjoj 17. poziciji sa skorom od 10 pobeda i 24 poraza.

Crveno-beli su u večerašnjem duelu jedino u prvoj deonici uspeli da održe rezultatski priključak. Već u drugoj četvrtini Alba je zaigrala mnogo bolje i na poluvreme otišla sa 19 poena prednosti. Do kraja meča Zvezda nije uspela da smanji zaostatak pa je meč završen sa maksimalnih 23 poena prednosti za...